O mnie i o blogu

Cześć!

Na co dzień trener sprzedaży, na weekend podróżnik.

Tak bardzo lubię:

  • latać

Dokądkolwiek! Szukam, kupuję i latam. Chętnie opowiadam, jak zrobić to najłatwiej i najtaniej. Zajrzyj do moich postów, gdzie krok po kroku pokazuję jak SZUKAĆ TANICH LOTÓW oraz jak KUPIĆ LOTY PRZEZ INTERNET.

  • organizować

Każda wyprawa wymaga odpowiedniego planu i organizacji. Ja bardzo lubię to robić, więc chętnie podpowiadam jak. Na blogu między innymi o tym JAK WYPOŻYCZYĆ SAMOCHÓD, ale także dużo innych wpisów, które mogą się przydać przed podróżą. Znajdziesz je w zakładce PORADNIK.

  • jeść

Jem ciągle. I wszędzie. A szczególnie w podróży, bo wszystko co nowe smakuje inaczej. Odkrywam zakamarki wege kuchni także w Polsce. Na blogu opowiadam o tym, gdzie i co warto zjeść. Posty tego typu znajdziesz w zakładce LIFE.

  • doświadczać

Można leżeć cały dzień na plaży, albo chodzić, szukać, węszyć i zwiedzać. Można marudzić, albo myśleć pozytywnie. Można cieszyć się nowym, a każdy dzień przeżyć tak, aby był najpiękniejszy w Twoim życiu.

Na blogu opowiadam głównie o swoich podróżach, piszę wskazówki oraz informacje, które mogą się przydać. Na podstawie swojego doświadczenia i tego, co sama chciałabym wiedzieć przed wyjazdem. Zajrzyj do zakładki TRAVEL, aby odkryć kraje, które zwiedziłam.

Zapraszam!

Magda