Przejdź do treściPrzejdź do wyszukiwania
Zdjęcie autorki bloga

Cześć! 👋

Witaj w moim małym miejscu pośród internetowej przestrzeni. Znajdziesz tu różne treści o tematyce podróżniczej.

Na co dzień spełniam się na sali szkoleniowej. Podróże to moje hobby, a tutaj dzielę się wszystkim tym, co uważam za istotne, potrzebne i ciekawe, gdy chcesz obrać dany kierunek na urlop.

W podróżach najbardziej kocham:

Odkrywać

Nowe miasta, plaże i zarośla. Wspinać się tam, skąd panorama zapiera dech. Włazić tam, gdzie czeka dobra sztuka, pyszne jedzenie i szybki roller coaster. Każdą podróż znajdziesz w zakładce "Kierunki podróży" na górze strony.

Organizować

Podobno każda wyprawa zaczyna się gdy o niej pomyślisz, trwa, kiedy się do niej przygotowujesz i wreszcie przesiąkasz nią, gdy przeżywasz ją na miejscu. Nie kończy się nigdy, bo pocztówki w Twojej głowie zostaną już na zawsze.

Chętnie planuję, szukam, sprawdzam na własnej skórze. To co istotne opisuję tutaj. Od kupna tanich lotów, po tipy do wykorzystania na miejscu. Bo po co popełniać czyjeś błędy, skoro można taniej, lepiej, bezpieczniej, prawda? Wszystko w zakładce "Poradnik".

Przygodować

“Nie wraca się tą samą drogą” powiedziałam i dzień później byłam na Olimpie, o którym wcześniej pomyślałam, że chciałabym tam być. Po prosecco powstają najlepsze historie, a życie daje nam zawsze różne scenariusze do wyboru. I o tym życiu znajdziesz trochę w zakładce "Life".

Wszystko tu jest moje, powstaje bez spiny, na luzie.

Zapraszam!

Magda

Logo FoxParadox. Mały narysowany lisek koloru czarnego obok napisu FoxParadox.© 2024 Fox Paradox